O nas

ANZI - okna i drzwi WarszawaZajmujemy się doradztwem i obsługą klientów szukających rozwiązań w zakresie stolarki otworowej do swoich domów i mieszkań.

Aby ułatwić Państwu wybór, w swojej ofercie mamy produkty renomowanych polskich producentów:

  • okna, systemy przesuwne i drzwi PVC producenta EUROCLOR w systemach Rehau, Schuco oraz Veka
  • okna oraz drzwi aluminiowe producenta EUROCOLOR na systemach Aluprof i Ponzio
  • bramy garażowe producentów Wiśniowski oraz EUROCOLOR
  • drzwi drewniane producenta Parmax
  • rolety zewnętrzne producenta EUROCOLOR oraz PORTOS
  • drzwi wewnętrzne producentów DRE, Pol-skone, PORTA
  • drzwi zewnętrzne stalowe firmy WIKĘD

Nasze doświadczenie i kompetencje powodują, że realizacje nawet najtrudniejszych wyzwań związanych z zakupem i montażem okien, drzwi, bram czy rolet, przebiegają zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Profesjonalna ekipa montażowa

Posiadamy profesjonalną ekipę montażową z dużym doświadczeniem. Nasi wykwalifikowani pracownicy montują okna plastikowe PCV i drewniane w domach oraz budynkach wielorodzinnych. Montujemy również drzwi wejściowe, rolety, a także bramy garażowe. Montujemy dla Ciebie!

Masz pytania?

Zadzwon lub napisz do nas. Pomożemy z wyborem okien, drzwi, bramy garażowej lub rolet. Zapraszamy do kontaktu z nami!

ANZI Warszawa

Jesteśmy doświadczonym sprzedawcą i firmą montażową stolarki otworowej z Warszawy. Zajmujemy się sprzedażą stolarki otworowej – mamy w ofercie okna plastikowe PCV i aluminiowe, drzwi zewnętrzne, rolety i bramy garażowe.

Obszarem działania naszej firmy jest teren Warszawy  i okolic. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i deweloperów oraz innych przedsiębiorców. Oferujemy montaż stolarki – montujemy i wymieniamy okna – Warszawa salon autoryzowany.